Edit
وبسایت “Test Helper” با این هدف راه اندازی شد که داوطلبان بتوانند در وهله اول تی پی او ها را با استاندار آزمون اصلی تافل تمرین نمایند و سپس به امکانات آموزشی مشابه اپلیکیشن دسترسی داشته باشند تا هرچه راحتتر  به تحلیل و بررسی تی پی او ها پرداخته و مهارت های خود را بهبود دهند.

info@testhelper.ir

ایده راه اندازی اپلیکیشن از این واقعیت شروع شد که لازمه درک مطلب در بخش ریدینگ خصوصا برای داوطلبانی که در ابتدای راه هستند چک کردن تعداد زیادی کلمه و سپس بخاطر سپردن آنها است. بسیاری از داوطلبان آزمون تافل از این موضوع شکایت دارند که رسیدن به تسلط کافی روی کلمات بسیار سخت و نیازمند صرف زمان زیادی است.

این موضوع ناشی از دو عامل است: اول اینکه پیدا کردن معنی کلمه در دیکشنری های مختلف و یادداشت کلمه بهمراه معنی در دفترچه بسیار زمان بر است. دوم اینکه لازمه ی تسلط روی کلمات مرور منظم و با قاعده می باشد که امکان آن با روش های سنتی چندان فراهم نیست.

اپلیکیشن “Test Helper” این امکان را فراهم کرده تا کاربر تنها با لمس هر کلمه، معنی آن را در ۶ دیکشنری مختلف انگلیسی و فارسی از جمله لانگ من، کمبریج، فارسی ۱۲۳، گوگل ترنسلیت مشاهده نماید. و سپس بتواند به کمک یک دکمه آن را به جعبه لایتنر بفرستد. در مرحله بعد جعبه لایتنر بصورت روزانه کلمات را طبق قاعده لایتنر از کاربر می پرسد.

علاوه بر این اپلیکیشن امکانات آماری خوبی را فراهم میکند تا کاربر بتواند روند پیشرفت خود را مشاهده و ارزیابی نماید. شاخص های میانگین و نمودارها این امکان را فراهم می کنند تا داوطلب نمرات خود را در آزمون های مختلف، ساعات مطالعه و تعداد کلمات خوانده شده را در گذر زمان ببیند و بتواند برنامه ریزی دقیق تر و مفیدتری داشته و نقاط قوت و ضعف خود را پیدا نماید.

 

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *