هدف اصلی این مجموعه ایجاد شرایطی است که آزمون تافل تا حد امکان برای داوطلبان عزیز ساده و اخذ نمره بالا سهل الوصول شود.

برای نیل به این هدف سعی کرده ایم از تجربه چندین ساله خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی و همچنین تکنولوژی بصورت همزمان بهره ببریم. متاسفانه با وجود پیشرفت های بسیار در زمینه تکنولوژی و بروز شدن متدها و ابزارها، هنوز شاهد استفاده فراگیر و موثر از آنها در زمینه یادگیری نیستیم. شاهد این موضوع می تواند این واقعیت باشد که هنوز بسیاری از داوطلبان برای یادگیری کلمات انگلیسی از شیوه نوشتن آنها در دفترچه استفاده می کنند که بسیار وقت گیر است.

در “Test Helper” ما سعی کرده ایم که در مرحله اول تا جایی که ممکن است با کمک برنامه نویسی روند یادگیری را تسریع نماییم تا در زمان داوطلبان صرفه جویی شود. بعنوان مثال در اپلیکیشن ” Test Helper” تنها با لمس یک کلمه می توانید معنی آن را در دیکشنری های مختلف انگلیسی و فارسی مشاهده نمایید و سپس با لمس تنها یک دکمه آن را به جعبه لایتنر فرستاده و بصورت منظم و خودکار مرور نمایید. در حال حاضر دسترسی به دیکشنری ها در سایت ما فراهم شده است و بزودی جعبه لایتنر هم به آن اضافه خواهد شد.

امیدواریم این اقدامات راهگشای مسیری سریعتر و ساده تر برای رسیدن زبان آموزان گرامی به اهدافشان باشد. همچنین پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان ما را در پیمودن هرچه بهتر این مسیر کمک خواهد کرد. لطفا از طریق بخش “ارتباط با ما” نظرات خود را ارسال کنید.